Co się zmieniło w rocznicę ślubu…

Miłość – zdarza się, że pojawia się nagle! Tak własnie było w naszym przypadku. Dwoje ludzi, dyskoteka. Ona barmanka on klient. Początkowo nie iskrzy – raczej gromy z jej strony lecą. Po kilku godzinach rozmowy coś się zmienia. Ona łagodnieje. Może to ze zmęczenia? A Może On po prostu jest całkiem interesujący. Inteligentny na pewno! I wysoki… Matko jaki on przystojny – okazało się gdy wstał z barowego hokera. Wymienili się numerami gadu gadu (bosze kto to jeszcze pamięta – słynne niegdyś gg). Można powiedzieć, że przez gadu gadu zrodziła się między nimi przyjaźń. Nierozerwalna więź, która później wzmacniała tylko miłość. Już wtedy wiedzieli, że bez przyjaźni i zaufania miłość mogłaby być tylko chwilowym westchnieniem. A przecież nie  o to w tym wszystkim chodzi. 

Gdy wzięli ślub nie nastąpił jakiś wielki przełom. Nadal się kochali a jedyną zmianą był pierwszy wspólny kredyt i konto w banku. Byli młodzi, pełni wiary. Nadal mocno w sobie zakochani. Kochali się, to było najbardziej pewne w tym zwariowanym świecie i niepewnych czasach. Każdą rocznicę celebrowali. Wspólne wycieczki inspirowały – zwiedzanie świata wzmacniało ich i ujednolicało większość poglądów. Było im razem dobrze!

Największy przełom nastąpił gdy pojawił się owoc ich miłości. Dziecko – taka mała niewinna osóbka a potrafi tak mocno wpłynąć na życie dwoje ludzi. Pomijając niezwykłą moc zmiany rodziców w zombie, potrafi  również wwiercić się nieźle w portfel. To się nazywa siła rażenia. To był duży sprawdzian dla miłości. Dwoje ludzi musiało tak przelać miłość dla trzeciej osoby by nikomu tej miłości nie zabrakło. To nie jest łatwe zadanie ale się udało.


Miłość – pojawiła się kilkanaście lat temu i przez ten czas zmieniała nasze życie. Sama również przeszła metamorfozę. Może nie zawsze było różowo ale kolorów tej miłości nigdy nie brakowało. 

Dalej gonimy za marzeniami. Trzymając się za ręce chwytamy dzień i cieszymy się wspólnymi chwilami.  W kolejnym wpisie (link poniżej) jedno z moich marzeń. Czy większych, czy mniejszych nie ważne – ważne, że spełnione! A spełniło się właśnie w rocznicę ślubu. 


Link do kolejnego wpisu: https://mamnatooko.pl/ciekawostkil

co się zmieniło w rocznicę ślubu

Zostaw komentarz