Shuum Hotel w Kołobrzegu

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością – nie tylko wspomnieniami;) Nawet gdy jesteśmy w Kołobrzegu tylko przelotem z przyjemnością przychodzimy tu na obiad lub na kawę i pyszny deser. A powiem Wam, że karmią tu zacnie.


Shuum Hotel

Shuum Boutique Wellness Hotel


W tym miejscu dopieścisz nie tylko kubki smakowe. Swoje zmysły możesz nakarmić przyjemnymi doznaniami z oferty spa. Możesz napawać się ciszą, przyjemnymi widokami, szumem morskich fal…

wszak od Morza dzieli Cię około 70m. Wystarczy przejść przez park Żeromskiego. Szeroka, czysta plaża z wydzielonym miejscem dla gości hotelu to również przyjemna alternatywa.

 

Dla dzieci:

miejsce spokojne i ciche i jednocześnie otwarte na wszystkich gości – nawet tych najmłodszych. Dzieci się tu nie nudzą. Mają do wykorzystania dwa place zabaw, salę zabaw, brodzik w basenie i wiele sprzętów i zabawek wodnych u ratownika. Są też organizowane różne warsztaty dla dzieci np. Kulinarne czy taneczne.

 

Dla dorosłych:

szeroka oferta spa, piękny basen, sauna, chillout room, taras, siłownia, joga, etc.

 

Do zwiedzenia w Kołobrzegu:

Latarnia morska, port, molo, katedra w centrum, czy np. amfiteatr lub oceanarium… Można również wybrać się do restauracji z widokami panoramicznymi. Dla odważnych jest również ciekawa restauracja „obrotowa” Eleven Club.

W hotelu Shuum można wypożyczyć rowery i na dwóch kółkach zwiedzić miasto. Jest całkiem sporo ścieżek rowerowych. Spacerowicze również będą zadowoleni. Szeroki deptak, lub bardziej spokojna ścieżka bliżej plaży oraz oczywiście sama plaża zachęcają do spacerów.

 

Wracając do hotelu – idealnie opisała go Pani Beata Sadowska. Pozwolę sobie zacytować:

„Ach, co to jest za miejsce! Zwariowałam! W duchu eco & zero waste: nie mają plastikowych słomek, podstawki tylko drewniane, robią własną kombuchę, ocet jabłkowy i malinowy, gazowaną wodę, masło orzechowe i owsiane ciastka. Nie zmarnują się tu ani skórki cytryny (napary i lemoniady), ani obierki z buraków (chipsy). Kawa jest fair trade’owa, mydło pod prysznic ma certyfikat „organic”, a w piwniczne mieszka 1300 butelek win. Sezonowe menu jest zszywane w introligatorni z Poznania z blisko 100-letnią tradycją. Brawo Shuum Boutique Wellness Hotel. Będę do Was wracać! ???”

 

Tu rzeczywiście z przyjemnością się wraca.

P.S. Możecie znać te hotel pod wcześniejszą nazwą – „ProVita”. My właśnie pod taką nazwą go poznaliśmy gdy odwiedziliśmy go po raz pierwszy ( dlatego nazwa ta widnieje na kilku zdjęciach ;))

Macie takie miejsce gdzie chętnie jeździcie?

 

6 komentarzy

 • Ania

  wrzesień 03, 09 2019 09:26:27

  Pięknie tam, aż chce się pojechać ?

 • MagdaLenka

  wrzesień 04, 09 2019 08:54:27

  Przepięknie. Często jesteśmy w Kołobrzegu ale bliżej Molo. Następnym razem jedziemy do tego hotelu. Ps. Uwielbiam smacznie zjeść i to mnie bardzo przekonuje do odwiedzin. Plus SPA, które uwielbiam i zawsze korzystam.

 • Krzychu Krychu

  wrzesień 04, 09 2019 08:55:47

  Yap. Byliśmy z żoną. I też tam wrócimy ✌?

 • Akacja

  wrzesień 04, 09 2019 04:05:04

  Do Kołobrzegu miałam 30 km od domu, więc jeździłam rowerem, gdy chciałam odwiedzić miasto albo miałam umówioną wizytę u lekarza. A miejsce, do którego chętnie wracałam? Hostel Krokus w Karpaczu.

 • Ciekawska Magdalena

  wrzesień 04, 09 2019 05:50:20

  Jak widzę hotel godny odwiedzenia. Może się skusze za rok

 • Aleksandra Załęska

  październik 02, 10 2019 11:54:58

  Cudowne miejsce, zresztą kolejne które polecasz 🙂 Z chęcią bym się do takiego hotelu wybrała, potrzebuję odpoczynku 🙂

Zostaw komentarz