Lity do M. 2

Kochani..Byłam ostatnio w kinie obejrzeć Listy do M. 2 . Tak,tak ….sama się  sobie dziwiłam, bo byłam na polskim filmie, choć za nimi nie przepadam..

Dlaczego nie przepadam? No cóż. Zazwyczaj mnie rozczarowywały a ich huczne zapowiedzi okazywały się totalną klapą albo bardzo niskim lotem w beznadziejnej oprawie, bez pomysłu kręcone i kiepsko zagrane..rozczarowanie goniło zniechęcenie..strata czasu.

Mimo, iż Listy do M. 2 były nieco podkolorowane, to do końca nie wiem czy to była czysta komedia z odrobiną melodramatu czy odwrotnie i to chyba najbardziej mnie zaskoczyło. Szłam z nastawieniem „zapewne będzie lipa” bo Ci sami aktorzy  a do tego druga część a zazwyczaj te dwójki są takie „na siłę”…

Ale umówiłam się z koleżankami, a że każdy powód jest dobry, żeby się spotkać, to nie wypadało nie pójść;) I cieszę się zarówno ze spotkania jak i o dziwo z filmu bo okazał się być ciekawym! Było sporo śmiechu ale i łezka się zakręciła w oku. Taka świąteczna dobrze złożona mieszanka, o której do tej pory miło się myśli..

Super dobrana muzyka podnosiła poziom scen zagranych na wysokim poziomie przez dobrych polskich aktorów. Agnieszka Dygant genialna a Pan Karolak tak bardzo zszyty z Boskimi i jedynie z nimi ostatnio kojarzony (naturalnie pomijając dramatyczne apele o głosowanie na naszego byłego już prezydenta) spisał się jako Mikołaj i rewelacyjnie, ponownie go zagrał..Dzieciaki w filmie również pokazują, że rośnie nam  bardzo utalentowane najmłodsze pokolenie 🙂

aaaaa co najpiękniejsze to klimat Świąt Bożego Narodzenia, które coraz bliżej (a tak bardzo widoczne w sklepach i marketach już od października)

Minusik za lokowanie na siłę produktów..darowali by sobie, ale trudno.Taka rzeczywistość.

Polecam! Naprawdę solidny film jak na nasze polskie kino…

Byliście? Jak oceniacie?

5 komentarzy

 • Magda

  listopad 21, 11 2015 12:38:43

  No zachęciłaś mnie ? muszę się wybrać… może w przyszłym tygodniu ? ale boję się, że już totalnie święta będą mi w głowie po tym filmie ?

  • Gosia Kacprowska

   listopad 21, 11 2015 12:43:38

   Och,będziesz zadowolona ? Bardzo dobrze,ze Świąteczny nastrój będzie taaaki długi. To przecież taki miły i wyjątkowy czas ? Czekam na info po obejrzeniu filmu ??

 • Magda

  listopad 22, 11 2015 09:38:34

  Oczywiście dam znać 😀

 • Kamila

  luty 02, 02 2016 04:49:36

  Z chęcią poszłabym do kina …. no coż jak na razie mam film na żywo w domku hahah myślę, że doczekam czasu kiedy wybiorę się do kina 🙂 Ten film jak i wiele innych zamierzam obejrzeć w domowym zaciszu bo jak do tej pory tego jeszcze nie uczyniłam 🙁

  • Gosia Kacprowska

   luty 03, 02 2016 05:35:50

   Ten czas przyjdzie szybciej niż się spodziewasz:) Dzieci taaak szybko rosną. A film polecam.

Zostaw komentarz