NAME ME – dobre bo polskie

Lubię odkrywać kolejne polskie marki, ale jeszcze większą radość sprawia mi, gdy firmy odzywają się do mnie. Dziś przedstawię wam firmę, która sama do mnie trafiła.
Poznajcie

NEME ME

1.Początki firmy: od kiedy funkcjonuje? Co spowodowało, że powstała; czy był jakiś impuls czy to długo podejmowana decyzja?

Niedawno obchodziliśmy pierwsze urodziny naszych pierwszych klientów 🙂

Pomysł jest starszy od moich dzieci, a córka jest już przedszkolakiem. O wyjątkowym produkcie dla noworodków myślałam od czasu kiedy sama szukałam prezentu dla maluszków moich starszych braci i przyjaciół. Kocyk był dla mnie naturalnym wyborem, bo jestem fanem praktycznych prezentów.  Lubię jednak kiedy praktyczny prezent jest jednocześnie wyjątkowym, osobistym. Tak powstało marzenie o personalizowanych kocykach. To były czasy kiedy pracowałam na etacie i myślałam, że to jedyna słuszna (dla mnie) forma pracy. Dopiero podczas urlopu macierzyńskiego zrozumiałam, że praca w korporacji można zamienić na własny biznes. Rodzina dała mi siłę do podjęcia decyzji o zostawieniu korporacji i wystartowaniu z czymś od początku do końca moim.

2.Skąd pomysł na nazwę Neme Me?

Nazwa wydawała mi się oczywista dla personalizowanych kocyków dla noworodków. NAME ME ma nawiązywać do personalizacji produktów oraz wyjątkowego momentu kiedy rodzice wybierają imię dla dziecka.

3.Skąd pochodzą materiały, z których tworzycie Wasze kocyki?

Szukanie materiałów to był dla mnie największe wyzwanie. Priorytetem były dla mnie naturalne włókna. Tworząc produkty dla noworodków nie mogłam dokonać innego wyboru jak bawełna. Takich kocyków używałam dla moich dzieci i takie chciałam zaproponować innym mamom. Dopiero potem okazało się, że wybrałam najtrudniejszy materiały do wykonywania nadruku, ale udało się i to. Wszystkie nasze dzianiny i tkaniny produkowane są w Polsce i posiadają certyfikat Oeko-Tex kl. 1 co oznacza, że są bezpieczne dla noworodków. Nadruk wykonujemy również w Polce i posiada ten sam certyfikat.

4.Wzornictwo i gama produktów.

Wzornictwo było dla nas najważniejszym wyzwaniem i obok poszukiwania odpowiedniego materiału zajęło najwięcej czasu. Wyznaję zasadą, że mniej znaczy więcej. Dlatego wzory są proste i tylko czarno-białe. Takie połączenie choć może wydać się kontrowersyjne dla dziecięcych tekstyliów jest idealne dla noworodków. Takie kontrastowe wzory jak na naszych produktach maluszek dostrzeże już w pierwszych tygodniach życia.

W tej chwili mamy 12 grafik stworzonych specjalnie dla nas. Przymierzamy się do projektowania kolejnych.

Poza personalizowanymi kocykami tworzymy też poduszki i inne elementy wyprawki niemowlęcej, takie jak pościel, poduszki i bawełniane pieluszki, otulacze.

5.Plany na przyszłość.

Chcemy stworzyć kolejne elementy wyprawki.

6.W jaki sposób najlepiej zamawiać?

Najwygodniej w naszym sklepie www.nameme.pl

Jeśli z firmą wiążą się jakieś ciekawe przygody, niespotykane zamówienia podziel się nimi, chętnie poznamy

Najcudowniejsze w tej pracy są reakcje naszych klientów. Niesamowity jest ten moment kiedy mama maluszka otwiera kocyk na którym jest imię jej dziecka i dane narodzin. To bardzo przyjemne móc tworzyć unikalne kocyki, które są nie tylko praktycznym prezentem, ale też niezwykłą pamiątką.

Śmieję się, że w korporacji dostawałam premię za realizację celów, a teraz za dobrze wykonaną pracę dostaje niezwykłe podziękowania w postaci zdjęć maluszków z kocykami. To najpiękniejsze wynagrodzenie.

Piękne jest, to że często dostajemy zamówienie na kocyk kilka dni po lub jeszcze w dniu narodzin maluszka. To magiczne jest projektować kocyk dla dziecka, które właśnie się narodziło.


 

Neme Me wzbudziło moje zainteresowanie. Mam nadzieję, że Wasze również 🙂
Produkty tej firmy znalazły się również w innym wpisie dot. prezentu dla noworodka (klik)

Zachęcam Was do odwiedzenia tej firmy na portalach społecznościowych Instagram (klik) i Facebook (klik) gdzie zobaczycie m.in. zadowolonych klientów oraz oczywiście malutkich właścicieli personalizowanych kocyków od Neme Me.

4 komentarze

 • KatY

  listopad 03, 11 2016 09:18:13

  Lubię takie indywidualne prezenty ☺

 • DominikaDomi

  listopad 03, 11 2016 09:21:33

  Idealne kolory dla noworodka! Piękne ???? gdy urodzę dziecko na pewno zakupię ❤

 • BasiaBasienka

  listopad 03, 11 2016 09:23:36

  Ja jednak wolę inne kolory.np pastelowe. Ale pomysł bardzo dobry. Pamiątka na całe życie

 • Kasiakkkk

  listopad 11, 11 2016 11:27:52

  Brzmi i wygląda ciekawie ????

Zostaw komentarz